Rodinný dům, 525 m² - Zhoř u Mladé Vožice

Zhoř u Mladé Vožice | 525 m²

ID 00345
Kontakt
info v RK
včetně poplatků, včetně provize

Nabízíme k prodeji unikátní nemovitost s atypickou dispozicí, která na dvou podlažích nabízí užitnou plochu 525 m². Tato nemovitost, která byla původně statkem, prošla kompletní přestavbou a rekonstrukcí. Původní stáje z roku 1938 byly přestavěny na obytnou budovu, která poskytuje prostor pro pohodlné bydlení a zároveň zachovává svůj historický šarm. Na pozemku o rozloze 23715 m² naleznete také stodolu z roku 1920, která slouží k uskladnění dřeva a dalšího materiálu. Pozemek je doplněn o rybník o rozloze 6996 m² a parcely určené k zástavbě o rozloze 3932 m².
V nejbližší době plánujeme vyměnit centrální kotel na dřevo a instalovat solární panely na ohřev vody, což přispěje k ekologické udržitelnosti nemovitosti. Také budou částečně vyměněna okna. Na rozlehlém pozemku se nachází řada dalších prvků, které přispívají k jedinečnosti této nabídky - altánek, bazén, sauna a jacuzzi.
Nemovitost se nachází na okraji obce, díky čemuž nabízí soukromí a klid bez sousedů. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají klidné, soukromé a přesto luxusní bydlení s možností využití pro rekreační účely. Nejenže má obrovský potenciál pro přizpůsobení dle vlastních představ, ale také možnost využití jako investiční příležitosti pro další stavební projekty.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se na tuto nemovitost podívat osobně. Uvidíte, že se jedná o místo, kde se snoubí historie s moderními prvky, a kde můžete začít novou kapitolu svého života.

Soubory ke stažení:

video YouTube
DJI_20231106_143815_868_video
KategorieRodinné domy
LokalitaZhoř u Mladé Vožice
OkresTábor
VelikostAtypický
Plocha užitná525 m²
Plocha pozemku23.715 m²
Plocha zastavěná647 m²
Užitná plocha přízemí300 m²
Plocha nebytových prostor335 m²
Plocha dílen335 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSamota
ZástavbaRekreační
Rok výstavby1880

Lokalita

Zhoř u Mladé Vožice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře