O nás

ERS reality - Efektivně/Spolehlivě/Rychle. Společnost certifikovaných makléřů s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Pro-klientský a individuální přístup ke klientům.

Stejně tak, jako vy rozumíte oboru, ve kterém se orientujete, my rozumíme tomu svému. Ano, jsme certifikovaní makléři, jsme pojištění a stejně tak i naše společnost. Máme vázanou živnost a praxi v oboru. Toto nám ale ukládá zákon o Realitním zprostředkování a nemělo by to být benefitem. Nejsme a nechceme být největší, ale jsme nejlepší volbou pro naše klienty, ale třeba i pro Vás. Jednáme s klienty férově, bez nátlaku a skrytých podmínek. Nebudeme vám slibovat nesplnitelné. Jsme jen lidi stejně tak, jako vy.

Dbáme na individuální potřeby se zajištěním kompletních služeb v oblasti realitního trhu. Poradíme Vám a navrhneme nejvhodnější strategie nákupu, prodeje, nájmu či podnájmu nemovitosti. Pomůžeme Vám i s prodejem nemovitostí s právními vadami (exekuce/ insolvence/ břemena). Zpracujeme odhad tržní ceny nemovitostí, nejen pro účely dědického řízení. Zabýváme se i prodejem či pronájmem rezidenčních i komerčních nemovitostí, včetně zajištění a přípravy kompletní dokumentace.  

Návrh bez názvu (11)