Pozemek pro bydlení, cca 950 m² v Bítouchově

Bítouchov | 950 m²

ID 00396
Kontakt
6 000 Kč za m²
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji stavební parcelu v Bítouchově s nádherným výhledem na hrad Bezděz, na Jizerské hory, Ještěd, Český ráj - Drábské světničky, Trosky.
Pokud hledáte klidné místo v přírodě pro svůj nový domov, máme pro vás ideální nabídku! Nabízíme ke koupi stavební parcelu o rozloze přibližně 950 m² s krásným výhledem na obec Bítouchov. Tento klenot se nachází jen 8 km od centra Mladé Boleslavi, v oblasti, která je synonymem pro klid a pohodu.

Možnost připojení k vodovodu a elektřině u komunikace.Parcela je určena pro smíšené obytné vesnické využití (SV). Zástavba by měla respektovat venkovský charakter oblasti, a proto je povolena výstavba izolovaných rodinných domů. Dvojdomy či řadové domy nejsou povoleny, aby byl zachován přírodní charakter lokality. Požaduje se, aby 70 % plochy zůstalo nezastavěné a bylo věnováno zeleni. Maximální povolená výška zástavby je jedno nadzemní podlaží plus podkroví, celkem do 9 m od úrovně původního terénu.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! Pokud hledáte místo pro stavbu svého vysněného domu, kde budete moci žít v klidu a pohodě, je tato parcela v Bítouchově ideální volbou. Kontaktujte nás pro více informací nebo pro domluvení prohlídky. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že se vám tento kousek přírody zalíbí.

Soubory ke stažení:

video YouTube
DJI_0187
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBítouchov
OkresMladá Boleslav
Plocha pozemku950 m²

Lokalita

Bítouchov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře