Rodinný dům, Mladá Boleslav - Jemníky

Mladá Boleslav - Jemníky | 303 m²

ID 00409
Kontakt
info v RK
včetně poplatků, včetně provize

Nabízíme k prodeji roubenou stavbu s duší, která se pyšní téměř třemi sty lety historie. Jedná se o nemovitost, která je jako stvořená pro milovníky rustikálního venkovského stylu a pro ty, kteří si potrpí na autentický zážitek z bydlení.

Tato nemovitost se nachází v malebné lokalitě Mladé Boleslavi - Jemníky, ( MHD cca 50 m, centrum Mladé Boleslavi 10 min.) která je ideální pro odpočinek od ruchu města a nabízí útočiště v klidném a přírodním prostředí. Pozemkem o rozloze 303 m² poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci, zahrádkaření či dokonce chov drobného zvířectva. Dům o zastavěné ploše cca 97 m², se skládá z obytné místnosti s kuchyňským koutem, vstupní chodbou a samostatné ložnice. Podkroví nevyužito. K nemovitosti náleží také stodola se sýpkou, která je ideální pro skladování, nebo poslouží i jako dílna pro vaše hobby. Stav objektů je průměrný s respektem k původním architektonickým prvkům a materiálům, což dodává nemovitosti neopakovatelný šarm a atmosféru.

Nemovitosti jsou delší dobu neobývané. Neváhejte a udělejte krok k vlastnictví nemovitosti, která má svůj příběh a duši. Tato roubenka je ideální pro ty, kdo hledají klidné bydlení s možností rekreace a zároveň chtějí být součástí příběhu, který trvá po staletí, či pozemek pro stavbu nového domu. Dle ÚP se jedná o pozemek v ploše BI (obytná nízkopodlažní zástavba - 2NP + obytné podkroví bez omezení min. výměry pro zástavbu).

Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Foto interiéru na vyžádání.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMladá Boleslav - Jemníky
OkresMladá Boleslav
Plocha pozemku303 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Mladá Boleslav - Jemníky
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře