Pozemek pro bydlení, 1496 m² - Paceřice

Paceřice | 1 496 m²

ID 00361
Kontakt
rezervováno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Pozemek o rozloze 1.496 m², je jako stvořený pro realizaci vašeho snu o vlastním domově. Pozemek se nachází v mírně svažitém terénu, což dodává budoucí stavbě na jedinečnosti a poskytuje skvělé možnosti pro architektonické řešení s výhledem na okolní krajinu.
Na pozemku je zavedena elektřina a voda, což vám usnadní počáteční fáze výstavby. Pro odpadové vody je nutno zřídit ČOV, což je v dnešní době běžný a ekologický standard. Dle platného územního plánu je zde možné realizovat výstavbu rodinného domu s maximální zastavitelností 20 % a celkovým podílem zastavěné plochy a zpevněných ploch do 35 % vzhledem k celkové rozloze pozemku. To znamená, že máte široké možnosti pro návrh domu s velkou zahradou, kde můžete trávit čas s rodinou nebo přáteli.
Pozemek se pyšní perfektní lokací s pohodlným dojezdem na dálnici R10, která vám umožní být během chvilky v Liberci či Praze. Navzdory snadné dostupnosti je lokalita klidná a poskytuje dostatek soukromí pro váš nový život. Nenechte si ujít šanci na dokonalý pozemek pro váš budoucí domov. Pro více informací a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi při realizaci vašeho snu!

Soubory ke stažení:

video YouTube
Paceřice
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPaceřice
OkresLiberec
Plocha pozemku1.496 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Paceřice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře