Pozemek pro bydlení, 1548 m² - Žandov - Heřmanice, okr. Česká Lípa

Žandov - Heřmanice | 1 548 m²

ID 00365
Kontakt
1 290 Kč za m²
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Pozemek o celkové rozloze 1548 m² se skládá z 81 m² zastavěné plochy a 1467 m² ostatní plochy. Parcely jsou situované v žádané lokalitě, která nabízí širokou škálu možností využití. Ať už hledáte prostor pro výstavbu vašeho vysněného rodinného domu, nebo plánujete realizaci rekreačního objektu, tento pozemek představuje ideální základnu pro vaše plány.
Na parcele se nachází původní zemědělská stavba (před rekonstrukcí) o zastavěné ploše 81 m². Kromě toho je na pozemku umístěn mobilní dům, který může sloužit jako dočasné obydlí během výstavby nebo jako útulné zázemí pro rekreaci. Dále je na pozemku jezírko, které lze rekultivovat či realizovat biotop. Elektrická přípojka a vodovodní řád jsou již na pozemku zavedeny, což usnadňuje a zrychluje přípravu pro stavební práce.
Dle územního plánování je možné pozemek využít pro různé účely – maximální zastavitelnost činí 30% z celkové výměry pozemku, což dává prostor pro realizaci velkorysého projektu s dostatkem místa pro zahradu, parkování a další doplňkové aktivity. Původní sklep se studánkou dodává pozemku historický nádech a může být zajímavým prvkem vašeho nového domova. Nezmeškejte tuto výjimečnou nabídku a staňte se vlastníkem pozemku, který má potenciál stát se základem pro váš nový domov nebo rekreační útočiště.

Soubory ke stažení:

Heřmanice
video YouTube
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŽandov - Heřmanice
OkresČeská Lípa
Plocha pozemku1.548 m²
StavbaOstatní
ZástavbaVenkovská

Lokalita

Žandov - Heřmanice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře