Stavební pozemek 1386 m² - Chlístov u Železného Brodu, okr. Jablonec nad Nisou

Železný Brod - Chlístov | 1 386 m²

ID 00196
Kontakt
rezervováno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji slunný pozemek s jižní orientací v atraktivní lokalitě obce Chlístov, nedaleko Železného Brodu. Tento mírně svažitý pozemek o rozloze 1 386 m² je ideální pro stavbu Vašeho vysněného rodinného domu.
Pro budoucí výstavbu je výhodou koeficient zastavitelnosti 25 %. Pozemek je již připraven s vodoměrnou šachtou a napojením na obecní vodovod, stejně jako elektrickým připojením přímo na parcele. Odpadové vody budete potřebovat řešit prostřednictvím ČOV, což Vám umožní efektivně se postarat o životní prostředí.
Přístup na pozemek je zajištěn po nové asfaltové komunikaci. Obec Chlístov se pyšní klidnou atmosférou a je situována pouze 1,5 km od Železného Brodu. Z pozemku se naskýtá nádherný výhled do okolní krajiny, a přitom je v blízkosti hor a malebného Českého ráje.
Tento pozemek představuje vynikající příležitost pro ty, kteří hledají klidné bydlení s možností aktivního odpočinku v přírodě. Nechte se inspirovat možností stavět na místě, které kombinuje pohodu a praktičnost v jednom. Těšíme se na Vaši návštěvu a rádi Vám pozemek osobně představíme.

Soubory ke stažení:

video YouTube
inz. chlístov
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŽelezný Brod - Chlístov
OkresJablonec nad Nisou
Plocha pozemku1.386 m²
ZástavbaVenkovská

Lokalita

Železný Brod - Chlístov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře