Pozemek komerční, 20 712 m² - Chrastava - Dolní Vítkov

Chrastava - Dolní Vítkov | 20 712 m²

ID 00436
Kontakt
14 450 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Nabízíme k prodeji komerční pozemek se stavbou, bez evidenčního čísla, v malebné lokalitě Dolní Vítkov u Chrastavy. Tento slunný a samostatně situovaný pozemek je ideální příležitostí pro investory, podnikatele či firmy hledající velký prostor k realizaci svých projektů. Pozemek o rozloze 20 712 m² byl dříve součástí areálu JZD a je vybaven asfaltovými příjezdovými cestami. Územní plánování umožňuje širokou škálu využití – od průmyslové výroby, stavebnictví, zemědělské produkce až po výrobu energie.. V současné době je pozemek využíván ke skladování stavebního materiálu, suti, kamení či zeminy. Nabízíme možnost provést na pozemku terénní úpravy dle přání nového majitele, čímž se zvyšuje jeho atraktivita a přizpůsobivost konkrétním potřebám.
Dolní Vítkov je poklidná lokalita, která je zároveň dobře dostupná z Chrastavy, leží u rychlostní komunikace na Liberec, Mladou Boleslav a dále na Prahu, opačným směrem pak dojedete do 10 min k hraničním přechodům s Německem a Polskem. Tato kombinace klidu a dostupnosti činí z pozemku ideální místo pro vaše podnikatelské záměry.
Pokud máte zájem o bližší informace či osobní prohlídku pozemku, neváhejte nás kontaktovat. Tento pozemek nabízí jedinečnou příležitost, jak rozšířit své podnikatelské aktivity či investovat do perspektivní nemovitosti.

Soubory ke stažení:

video YouTube
DJI_0556
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaChrastava - Dolní Vítkov
OkresLiberec
Plocha pozemku20.712 m²
StavbaVedlejší stavba
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaPrůmyslová

Lokalita

Chrastava - Dolní Vítkov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře