Pozemek 2.521 m², Hraničná nad Nisou, okr. Jablonec nad Nisou

Janov nad Nisou - Hraničná | 2 521 m²

ID 00404
Kontakt
1 600 835 Kč
včetně provize, bez právního servisu

Pozor, pozor, milovníci přírody, dobrodruzi a budoucí stavitelé snů! Máme pro vás unikátní příležitost zakoupit kousek zeleného ráje přímo v Hraničné nad Nisou, co by cihlou dohodil a zbytek došel od Bedřichova.
A nejde o ledajaký pozemek. Představte si 2521 m² čisté možnosti! Ano, slyšeli jste správně. Dnes sice není stavební, ale kdo ví, co přinese zítřek? Možná zde jednou vykouzlíte svůj vysněný domek, nebo kdo ví, třeba zábavní park pro všechny, kdo mají rádi adrenalin - možností je nekonečno!
A umístění? Naprosto ideální! Přímo nad Janovskou bobovou dráhou, kde si můžete užívat nekonečné zábavy a načerpat inspiraci pro vaše budoucí projekty. A pokud vám bobová dráha nestačí, což takhle nezapomenutelný výhled na hřebeny Jizerských hor? Každé ráno se probudit a pozorovat, jak se slunce pomalu vyhoupne nad horizont... to musí být prostě nepopsatelné.
Tak co, chcete být součástí této vzrušující příležitosti a začít psát příběh vašeho vlastního kousku země? Nenechte si ujít šanci stát se majitelem tohoto pozemku, kde jediné, co vás omezuje, je vaše vlastní fantazie. Přijďte, prohlédněte si a nechte se unést možnostmi, které tento pozemek nabízí. Ale pozor, nabídka platí, dokud není pozemek pryč. A věřte, že o takový klenot bude zájem. Tak neváhejte a staňte se součástí tohoto malého zázraku v dosahu Bedřichova a krás Jizerských hor.

KategoriePozemky - trvalý travní porost
LokalitaJanov nad Nisou - Hraničná
OkresJablonec nad Nisou
Plocha pozemku2.521 m²
ZástavbaVenkovská

Lokalita

Janov nad Nisou - Hraničná
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře