Prodej rodinné domy, 99 m² - Líšný 1.díl, okr. Jablonec nad Nisou

Líšný - Líšný 1.díl | 99 m²

ID 00402
Kontakt
2 698 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Představujeme vám útulný rodinný dům v malebné oblasti Líšný 1díl, nedaleko obce Malá Skála. Tato nemovitost z roku 1930, s dispozičním řešením 3+KK, se může pochlubit bohatou historií a nespočetnými možnostmi, jak ji přizpůsobit svým představám.
Dům si uchoval svůj původní vzhled díky vápencové fasádě. Jedinou modernizací exteriéru je výměna původních dřevěných oken za kvalitní plastová. Interiér domu nabízí praktické uspořádání. V přízemí naleznete předsíň, komoru, prostornou kuchyň, ložnici a koupelnu. Suché WC přístupné z chodby je autentickým prvkem domů z této doby. Druhé patro skýtá další ložnici, mansardu a úložný prostor na půdě, což poskytuje dostatek místa pro všechny vaše potřeby.
Zahrada za domem je ideálním místem pro relaxaci a soukromí. Můžete zde pořádat grilování s přáteli nebo prostě jen relaxovat s knihou v ruce na čerstvém vzduchu.
Lokalita je jedním z hlavních lákadel této nemovitosti. Vynikající dopravní obslužnost vás během pěti minut dopraví na dálnici vedoucí do Prahy, na druhou stranu do Liberce a dále do Německa či Polska, nebo směrem na východ do Krkonoš. Nacházíte se v blízkosti Českého ráje, Jizerských hor i Krkonoš, což vám otevírá nepřeberné možnosti pro krátkodobé pronájmy. Blízkost vodáckých tras na Malé Skále, Dolánkách a nově budované páteřní cyklostezky Greenway Jizera je další výhodou této nemovitosti.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Soubory ke stažení:

DJI_0219
video YouTube
KategorieRodinné domy
LokalitaLíšný - Líšný 1.díl
OkresJablonec nad Nisou
Velikost3 pokoje
Plocha užitná99 m²
Plocha podlahová85 m²
Plocha pozemku656 m²
Plocha zastavěná70 m²
Plocha zahrady586 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1930

Lokalita

Líšný - Líšný 1.díl
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře