Pronájem dvou rodinných domů, 345 m² - Rynholec

nám. 1. máje, Rynholec | 340 m²

ID 00385
Kontakt
40 000 Kč za měsíc
více informací u makléře, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Představujeme vám speciální příležitost k pronájmu souboru dvou rodinných domů s velkým pozemkem. Tato nemovitost nabízí úžasný prostor pro velkou rodinu nebo příležitost pro podnikatele hledající místo pro provozování podnikání.

První dům nabízí pohodlných 180 m² obytné plochy. Druhý dům je o něco menší, ale stále velkorysý s 160 m² obytného prostoru a dalších 80 m² užitné plochy. Oba domy jsou kvalitně postaveny. Pro představu jsou přidány i fotky vizualizací jak by mohli prostory vypadat po kompletní rekonstrukci. K nemovitosti patří i garáž pro bezpečné parkování vozidel a také dílny pro ty, kteří se rádi věnují ruční práci. Domy jsou částečně podsklepené, což poskytuje další úložný prostor.

Jedním z hlavních trumfů této nemovitosti je rozlehlá zahrada. Představte si klidné letní večery strávené na vlastní zahradě, kde si můžete vychutnávat klid a ticho. Celková plocha pozemku, na kterém se domy nacházejí, je úctyhodných 3335 m². K tomu přidáváme další pozemky o výměře 3540 m² (polnosti). Možnosti využití takové plochy jsou prakticky nekonečné.

Lokalita nemovitosti je ideální pro ty, kteří vyhledávají klidné a pohodové bydlení. S přístupem k veškeré občanské vybavenosti, ale zároveň mimo rušné centrum města.

Neztrácejte čas a přijďte se podívat na tuto skvělou nemovitost. Je to investice, které nebudete litovat.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a domluvení prohlídky. Představte si už teď nový život v těchto úžasných domech. Těšíme se na setkání s vámi!

KategorieUbytování
Lokalitanám. 1. máje, Rynholec
OkresRakovník
Plocha užitná340 m²
Plocha pozemku3.335 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

nám. 1. máje
Rynholec
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře