Chalupa , 271 m² - Rychnov u Jablonce nad Nisou

Tovární, Rychnov u Jablonce nad Nisou | 40 m²

ID 00256
Kontakt
1 290 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme poloroubené stavení, vedené jako jiná stavba, o zastavěné ploše 46 m² a na pozemku 225 m² v obci Rychnov u Jablonce nad Nisou. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí: podříznuto, vyzděný roh, nové podlahy, keramický komín, část nových oken a nová elektřina + jističe, ostatní části stavení jsou potřeba renovovat a přizpůsobit potřebám nového majitele.
Roubenka nyní disponuje hlavní světnicí s kamny o výměře cca 19 m², vstupní chodbou cca 5 m², místností vhodnou pro WC a koupelnu cca 4 m², částí například pro kuchyni 8 m² a půdní prostory cca 25 m², s možností dalšího využití (ložnice, obytná část). Nemovitost je připojena k elektrice, není zde zavedena voda ani odpad. U plotu je kaplička s elektrikou, na cestě vodovod a kanalizace.
Vlakové spojení např. do Liberce je vzdálené 500 m, autem pouhou minutu, do 5 minut je nájezd na D10. Autobusová zastávka se nachází 600 m od domu. Pro milovníky zimních sportu a výletů je 4 minuty autem vzdálený lyžařský vlek v Rychnově - Zálesí, SKI areál Obří sud asi 10 minut, Ski areál Ještěd pouhých 16 minut atd.
Více informací u makléře.

KategorieChalupa
LokalitaTovární, Rychnov u Jablonce nad Nisou
OkresJablonec nad Nisou
Velikost3 pokoje
Plocha užitná40 m²
Plocha pozemku271 m²
Plocha zastavěná46 m²
Plocha zahrady225 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Tovární
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře