Pozemek pro bydlení, 1630 m² - Paceřice

Paceřice | 1 630 m²

ID 00435
Kontakt
2 550 Kč za m²
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Představujeme vám pozemek o rozloze 1630 m² – ideální plácek pro váš budoucí domov. Leží na mírně svažitém terénu, což dodá vaší budoucí stavbě šmrnc a nekonečné možnosti pro architektonická kouzla s výhledem na krásnou okolní krajinu.
Elektřina a voda už jsou zavedeny, takže začátek stavby bude hračka! Pro odpadové vody budete potřebovat ČOV, což je dnes běžné a šetrné k přírodě. Podle územního plánu můžete na pozemku postavit rodinný dům s maximální zastavitelností 20 % a celkovým podílem zastavěné a zpevněné plochy do 35 % z celkové rozlohy pozemku. Jinými slovy, máte dostatek prostoru jak pro dům, tak pro velkou zahradu, kde můžete pořádat grilovačky, hrát si s dětmi nebo prostě jen relaxovat.
A teď ta nejlepší část! Pozemek má perfektní lokaci s rychlým dojezdem na R10, takže budete během chvilky v Liberci nebo Praze. Navzdory blízkosti rychlostní komunikace je místo klidné a poskytuje dostatek soukromí pro váš nový a pohodový život.
Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost! Pro více informací a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci a na to, jak vám pomůžeme splnit váš sen o vlastním domově!

Soubory ke stažení:

Paceřice
video YouTube
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPaceřice
OkresLiberec
Plocha pozemku1.630 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Paceřice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře