Soubor nemovitostí, Rodinné domy - Dětenice

Dětenice | 980 m²

ID 00301
Kontakt
15 800 000 Kč

Nabízíme velice ojedinělou nemovitost, která se skládá ze 3 domů, v Dětenicích. Domy jsou nádherně zrekonstruované s vybavením v duchu historie a lásky ke starožitnostem, životu na venkově a přírodě. Dětenice se nachází 70 km od Prahy, v blízkosti Jičína a Mladé Boleslavi. Obec spadá do okresu Jičín a Královehradeckého kraje. Nemovitost nabízí luxusní trvalé bydlení, ale může to být i zajímavá rekreační nemovitost nebo skvělá podnikatelská příležitost.

Komplex tvoří 3 samostatně uživatelné nemovitosti. Původní stodola přestavěná na hlavní obytnou budovu, vedlejší roubená budova a rozestavěná budova ( k dokončení vnitřní práce, které si může kupující upravit dle svých potřeb a představ), bazénu a přilehlých pozemků.

Všechny nemovitosti jsou připojeny na vodovodní řad, k dispozici je i vlastní studna, dále připojení na kanalizaci a elektřinu – každý dům disponuje vlastní samostatnou přípojkou a hlavním rozvaděčem (při eventuálním výpadku energie je k dispozici í náhradní zdroj a UPS, který se automaticky spíná při výpadku). Vytápění je řešeno 2 tepelnými čerpadly, ve většině podlahových ploch je podlahové topení, doplněné o radiátory a v „roubence“ jsou k dispozici i 2x kachlová kamna a velice sofistikovaný způsob vyhřívání pomocí měděných trubek s rozměry přímo na míru dané nemovitosti. V hlavní obytné budově je umístěn i prosklený krb, kde je možno přikládat ze všech stran. K dispozici je i kotel na pevná paliva (záložní varianta při úplném výpadku energie). Samozřejmostí je kompletní kamerový systém (denní, noční, včetně záznamu a aplikace na telefonu), zabezpečovací systém, EPS, MaR a ostatní rozvody slaboproudu včetně všech kontaktů na osoby spravující celý systém.

Dětenice jsou známe díky místnímu pozdně baroknímu zámku a pivovaru. V zámeckém areálu se nachází středověká krčma, která vám poskytne jedinečný zážitek, najíte se zde rukama, zaplatíte zlaťáky a nevyhnete se ani zajímavé konverzaci v drsné češtině.

Soubor nemovitostí lze rozdělit na dvě části. První část čp. 33 a 49 a druhá část čp. 101. Cena jednotlivých částí a podrobnosti na doptání u makléře.

KategorieRodinné domy
LokalitaDětenice
OkresJičín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná980 m²
Plocha pozemku2.210 m²
Plocha zastavěná490 m²
Plocha zahrady1.720 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Dětenice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře