Rodinný dům - bývalá zemědělská usedlost, Zliv u Libáně

Libáň - Zliv | 440 m²

ID 00386
Kontakt
7 950 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Představujeme Vám jedinečnou příležitost pro znalce - prodej rozlehlé, bývalé zemědělské usedlosti situované v malebné obci Zliv u Libáně. Tento výjimečný objekt, který je v současné době zabydlený, nabízí nejen komfortní bydlení v prostorné dispozici (5+1 a 2+kk) s celkovou užitnou plochou 240 m², ale také řadu dalších lákadel, které uspokojí i ty nejnáročnější představy o ideálním domově na venkově.
Nemovitost je situována na rozsáhlém pozemku o velikosti 3764 m², jehož součástí je nejen prostorná stodola s plochou 200 m², ale také bazén o velikosti 7x3 metry a oplocený tenisový kurt. Tyto prvky zajišťují perfektní podmínky pro relaxaci, sport a zábavu přímo na vašem pozemku.
Velký potenciál nabízí i samotný pozemek, který díky své rozloze a poloze představuje zajímavou investiční příležitost s možností odprodeje části jako samostatného stavebního pozemku.
Usedlost prochází citlivou rekonstrukcí s důrazem na zachování původního kouzla a charakteru, přičemž je kladen velký důraz na komfort a funkčnost venkovského bydlení. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo domluvení prohlídky a přesvědčte se na vlastní oči o jedinečnosti této nabídky.

KategorieRodinné domy
LokalitaLibáň - Zliv
OkresJičín
VelikostAtypický
Plocha užitná440 m²
Plocha podlahová240 m²
Plocha pozemku3.764 m²
Plocha zastavěná382 m²
Plocha zahrady2.505 m²
Užitná plocha přízemí182 m²
Plocha nebytových prostor200 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Libáň - Zliv
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře